Získajte Servisný voucher v hodnote až 180 € s DPH!

Získajte Servisný voucher v hodnote až 180 € s DPH!


Zostaňte Vy aj Vaše vozidlo v tej najlepšej kondícii 

Získajte Servisný voucher v hodnote až 180 € s DPH!

Zastavte sa u nás v autorizovanom servise značky SEAT a využite možnosť výhodnejšieho servisu svojho vozidla.

Ak vlastníte vozidlo s dátumom prvej evidencie od  1. 1. 2011 do 31. 12. 2017 a Vaše vozidlo je aktuálne registrované v Slovenskej republike a spĺňa podmienky uvedené nižšie*, venujeme Vám voucher v hodnote 180 € s DPH, ktorý môžete využiť na výmenu Originálnych dielov, náplní a na servisné služby SEAT.

Voucher získate priamo u nás v servise po overení VIN čísla Vášho vozidla. Nepremeškajte jedinečnú príležitosť dostať svoje vozidlo do správnej kondície a kontaktujte nás čím skôr!

* Akcia sa vzťahuje len na vozidlá evidované v SR s dátumom prvej evidencie v období od 1.1.2011 do 31.12.2017, podľa databázy evidovaných vozidiel v SR k 30. 7. 2022. Voucher je možné uplatniť iba na jedno VIN číslo vozidla. Vozidlo musí mať v čase uplatnenia vouchera vykonané všetky zvolávacie a dielenské akcie dané výrobcom vozidla. Minimálna hodnota zákazky, na ktorú je možné uplatniť voucher, je 180 € s DPH. Voucher je možné použiť iba na originálne diely, originálne náplne alebo servisné práce u autorizovaného servisného partnera SEAT zúčastneného na akcii. Ponuka neplatí pre vozidlá v štátnej službe a ani pre vozidlá neregistrované v SR.