NOVÝ NISSAN JUKE

NOVÝ NISSAN JUKE

COUPÉ CROSSOVER

ZAČNITE SVOJU REVOLÚCIU SO 100% NOVÝM MODELOM NISSAN JUKE

NOVÝ NISSAN JUKE 2019

 

TENTO COUPÉ CROSSOVER VÁS CHYTÍ ZA SRDCE

Ostré línie, dramatické svetlá, pôsobivé akcenty v interiéri, 19" disky kolies z ľahkých zliatin a neobyčajná plávajúca strecha. Nový dizajn Nissan JUKE vás zaujme nielen na pohľad, ale tiež vytvára elegantnú aerodynamiku, vďaka ktorej pretnete vzduch pri menšej spotrebe paliva a tichšej jazde.

V rámci výbavy N-Design si môžete exkluzívne vybrať z rôznych balíkov personalizácie exteriéru a interiéru. Od svetlých interiérových farieb s Alcantara® a kožou až po ohromujúce exteriéry s výrazným dvojfarebným dizajnom, miešajte, dolaďte a urobte si z nového modelu Nissan JUKE svoj vlastný a jedinečný dizajnový kúsok.

INTELIGENTNÉ RIADENIE

VYSPELÉ TECHNOLÓGIE\

Nissan Intelligent Mobility prináša úplne nový spôsob jazdy.
V novom modeli Nissan JUKE jazdíte s väčšou istotou bez straty kontaktu s okolitým svetom.

TECHNOLÓGIA PROPILOT

Technológia ProPILOT, ktorá je k dispozícii s prevodovkou DCT, pomôže vášmu novému Nissan JUKE udržovať si nastavenú vzdialenosť od vozidla pred vami v závislosti od okolitej premávky. Dokonca dokáže vozidlo úplne zastaviť a potom znovu rozbehnúť, keď sa premávka začne opäť znova hýbať. Mimo mesta vám ProPILOT pomôže udržiavať vozidlo v strede jazdného pruhu nielen na rovinkách, ale aj v miernych zákrutách.

POKROČILÁ BEZPEČNOSŤ A ASISTENCIA PRE VODIČA

Od čítania dopravných značiek cez spozorovanie vozidiel v mŕtvom uhle až po rozpoznanie chodcov či cyklistov, čo stoja v ceste – nový Nissan JUKE na vás dáva pozor.

PARKUJTE AKO PROFESIONÁL

Nebojte sa žiadneho parkovacieho miesta. Monitorovanie okolia vozidla zabezpečuje kamerový systém, ktorý vám umožňuje 360⁰ pohľad na auto, pričom si môžete zvoliť pohľad na predok, zadok či bok, aby ste mohli parkovať sebaisto a bez ťažkostí.

CHCETE VEDIEŤ VIAC

 

ZAŽI TO S NAMI

TESTOVACIA JAZDA

About the Author

rfdfdgsdfsdf