ČISTENIE KLIMATIZÁCIE

ČISTENIE KLIMATIZÁCIE

„ZHLBOKA SA NADÝCHNITE.”

MÁME PRE VÁS KOMBO ZLIAV PRE VAŠE ZDRAVIE

Ponúkame Vám profesionálne čistenie a dezinfekciu klimatizácie a dezinfekciu interiéru vozidla, ktoré odstráni i zápach vo Vašom vozidle.
Čistenie sústavy klimatizácie a vnútorného priestoru vozidla pomocou ozónu (O3) a ultrazvuku s použitím biocidu, dnes predstavuje najúčinnejší spôsob likvidácie baktérií, vírusov a plesní. 

Náš autoservis je vybavený najmodernejšími prístrojmi a ponúka Vám:

čistenie klimatizácie ozónom - 19,90€, do konca novembra v zľave 25% = 15,90€

- ozón O3 je bezfarebný plyn, ktorý má silný dezinfekčný účinok. Vďaka vysoko oxidačnej schopnosti likviduje mikróby, baktérie, vírusy, plesne i spóry plesní, v systéme klimatizácie aj v celom interiéry vozidla. Zároveň odstraňuje nepríjemné pachy z interiéru vozidla.

čistenie klimatizácie ozónom a ultrazvukom s pridaním odoru – 39,90€- do konca novembra v zľave 25 % = 31,90€

- čistenie a dezinfekcia klimatizácie ozónom a ultrazvukom je najúčinnejšia forma ako dnes dokážeme z telesa výparníka a z celého systému klimatizácie odstrániť pevné častice usadených nečistôt a prachu. Pomocou dezinfekčnej kvapaliny sa pri vysokofrekvenčnom kmitaní generuje jemná hmlovina, ktorá vyplavuje pevné častice, prach, odumreté zárodky plesní a baktérie. Pridaním odoru sa v interiéri vozidla docieli veľmi príjemná vôňa. Zároveň ozón O3 usmrtí mikróby, baktérie, vírusy, plesne, spóry plesní v systéme klimatizácie aj v celom interiéry vozidla.

Zároveň Vám ponúkame zľavu: 

  • 15 % na ORIGINÁLNY SEAT PRACHOVÝ FILTER*
  • 15 % na ORIGINÁLNY SEAT PACHOVÝ FILTER*
  •  25 % na ORIGINÁLNY ANTIALERGÉNNY FILTER*

 

Antialergénny filter je veľmi inovatívny a výnimočný v tom, že poskytuje zvýšenú ochranu proti alergénom, baktériám, plesniam a drobným časticiam v ovzduší. Absorbuje alergény a zabraňuje preniknutiu baktérií a plesní do interiéru vozidla. To zabezpečí nielen čistejší vzduch, menšiu únavu a viac pozornosti vodiča, ale aj zdravšie prostredie pre spolucestujúcich vo vozidle.

Výhody: zachytáva až 99 % všetkých peľov v ovzduší. Odstraňuje takmer všetky škodlivé častice nečistôt, ako napr. sadze, dýchateľný prach. Znižuje nepríjemné pachy a viaže na seba škodlivé plyny, ako je napr. ozón, oxid siričitý a oxid dusičitý. Účinne zastavuje rast baktérií a plesní, minimalizuje spúšťače alergií, spoľahlivo neutralizuje pachy vo vnútri vozidla a zabezpečí optimálnu prevádzku ventilátora klimatizácie

 *Zľavu na filter je možné uplatniť iba pri službe čistenia klimatizácie

Kontaktujte nás

Ing. Ivan Hanula

Servisný poradca SEAT, ŠKODA

Ivan.hanula@vlasaty.sk
055-6331444
0915 942 668

Ján Vörösmarty

Servisný poradca NISSAN

jan.vorosmarty@vlasaty.sk
055-6331444
0905 901 890

About the Author

rfdfdgsdfsdf