ČISTENIE KLIMATIZÁCIE

ČISTENIE KLIMATIZÁCIE

Ponúkame Vám profesionálne čistenie klimatizácie, dezinfekciu a odstránenie nepríjemných zápachov vo Vašom vozidle.
Čistenie sústavy klimatizácie sa vykonáva v troch úrovniach. Od základného čistenia antibakteriálnym preplachom až po dezinfekciu ozónom, s možnosťou pridania príjemného odoru.
Čistenie sústavy klimatizácie a vnútorného priestoru vozidla pomocou ozónu (O3) a ultrazvuku, predstavuje dnes najúčinnejší spôsob likvidácie baktérií, vírusov a plesní.

Náš autoservis je vybavený najmodernejšími prístrojmi v oblasti čistenia klimatizácie a ponúka Vám:

* čistenie klimatizácie antibakteriálnym preplachom

- základné čistenie a dezinfekcia klimatizácie - vykonáva sa pomocou antibakteriálneho preplachu, pri ktorom sa do systému prieduchov ventilácie pod tlakom rozpráši antibakteriálna látka. Odstraňuje baktérie, plesne a iné zárodky.

* čistenie klimatizácie ozónom

- ozón O3 je bezfarebný plyn, ktorý má silný dezinfekčný účinok. Vďaka vysoko oxidačnej schopnosti ničí a zabíja mikróby, baktérie, vírusy, plesne či spóry, ktoré sa nachádzajú v každom systéme klimatizácie. Zároveň odstraňuje nepríjemné zápachy z celého interiéru vozidla.

* čistenie klimatizácie ozónom a ultrazvukom s pridaním odoru

- čistenie a dezinfekcia klimatizácie ozónom a ultrazvukom je najúčinnejšia forma ako dnes dokážeme z telesa výparníka a z celého systému klimatizácie odstrániť pevné častice usadených nečistôt a prachu. Pomocou dezinfekčnej kvapaliny sa pri vysokofrekvenčnom kmitaní generuje jemná hmlovina, ktorá vyplavuje pevné častice, prach, odumreté zárodky plesní a baktérie. Pridaním odoru sa v interiéri vozidla docieli veľmi príjemná vôňa.

Kontaktujte nás ešte dnes

a zarezervujete si u nás termín na čistenie klimatizácie Vášho vozidla

About the Author

rfdfdgsdfsdf