ČISTENIE KLIMATIZÁCIE

ČISTENIE KLIMATIZÁCIE

Ponúkame Vám profesionálne čistenie a dezinfekciu klimatizácie a dezinfekciu interiéru vozidla i odstránenie nepríjemných zápachov vo Vašom vozidle.
Čistenie sústavy klimatizácie a vnútorného priestoru vozidla pomocou ozónu (O3) a ultrazvuku s použitím biocidu, predstavuje dnes najúčinnejší spôsob likvidácie baktérií, vírusov a plesní.

Náš autoservis je vybavený najmodernejšími prístrojmi a ponúka Vám:

* čistenie klimatizácie ozónom - 19,90€

- ozón O3 je bezfarebný plyn, ktorý má silný dezinfekčný účinok. Vďaka vysoko oxidačnej schopnosti likviduje mikróby, baktérie, vírusy, plesne i spóry plesní, v systéme klimatizácie aj v celom interiéry vozidla. Zároveň odstraňuje nepríjemné pachy z interiéru vozidla.

* čistenie klimatizácie ozónom a ultrazvukom s pridaním odoru – 39,90€

- čistenie a dezinfekcia klimatizácie ozónom a ultrazvukom je najúčinnejšia forma ako dnes dokážeme z telesa výparníka a z celého systému klimatizácie odstrániť pevné častice usadených nečistôt a prachu. Pomocou dezinfekčnej kvapaliny sa pri vysokofrekvenčnom kmitaní generuje jemná hmlovina, ktorá vyplavuje pevné častice, prach, odumreté zárodky plesní a baktérie. Pridaním odoru sa v interiéri vozidla docieli veľmi príjemná vôňa. Zároveň ozón O3 usmrtí mikróby, baktérie, vírusy, plesne, spóry plesní v systéme klimatizácie aj v celom interiéry vozidla.

Kontaktujte nás

Ing. Ivan Hanula

Servisný poradca SEAT, ŠKODA

Ivan.hanula@vlasaty.sk
055-6331444
0915 942 668

Ján Vörösmarty

Servisný poradca NISSAN

jan.vorosmarty@vlasaty.sk
055-6331444
0905 901 890

About the Author

rfdfdgsdfsdf