Autospol Vlasatý ako novodobý Sparťan

Autospol Vlasatý ako novodobý Sparťan

Predstavte si beh, pridajte k tomu prekážky, viac prekážok, oveľa náročnejších prekážok. A blato, veľa blata. Teraz to celé umocnite na tretiu. Tam niekde začína Sparťanských 5 kilometrov, ktoré by Vám mali zmeniť život a posunúť Vaše nie len fyzické, ale aj psychické hranice.

Teda nie, nie až tak celkom. Celé to začína oveľa skôr. Úplne na začiatku sú nadšenci nabití energiou z práve dobehnutého behu, ktorí možno aj vďaka endorfínom zabúdajú na náročnosť práve zdolaných prekážok a už vymýšľajú ďalšie na nasledujúci beh. Z oddychovejších prekážok sú náročné a z náročných, ešte náročnejšie. Potom však prichádza menší problém. Ako určite viete, Spartan race nie sú len nejaké preteky. Bežia sa stále v náročnom teréne. A to je výzva. My vo Vlasatom nie sme žiadne bábovky a výziev sa nebojíme. Radi podporíme a staneme sa partnermi úspešných akcií. Pre tohtoročné preteky v Slovenskom raji , ktoré sa budú konať 23.2. sme sa ponúkli, že okrem samotnej účasti na pretekoch a podpory závodníkov priamo na trati, radi poskytneme sparťanským organizátorom autá. Dali sme hlavy dokopy a spoločne vybrali tím - zostavu áut, ktoré sa na 2 týždne stanú partnermi. Organizátormi, zdolajú kopce, blato, vodu a to všetko samozrejme so štýlom.

Prvým a druhým z „tímu neporaziteľných“ je Nissan Navara - auto , ktoré sa len tak niečoho nezľakne. Organizátorom ponúkne veľa úložného priestoru, vďaka ktorému pomôže s výrobou nejednej prekážky. Zašpiniť sa báť určite nebude, ale napriek tomu posádke v kabíne ponúkne pohodlie a zážitok z jazdy. Je dokonca dosť možné, že ak budete na trati či už ako pretekár, divák, psychická opora alebo čokoľvek iné a uvidíte plne naložené, dole hlavou jazdiace auto s vysmiatym šoférom bude to práve Navara. Ďalším pomocníkom bude Nissan Xtrail - štýlová štvorkolka, ktorá sa v ťažkom teréne tiež určite nestratí. Štvoricu uzatvára Qashqai - obľúbený, ako sami uvidíte, nie len mestský crossover. Všetky autá budú v plnom nasadení Spartan tímu k dispozícii počas posledných 2 týždňov príprav samotných pretekov. Počas tejto doby splnia akékoľvek požiadavky, prepravia čokoľvek a kohokoľvek naozaj všade.
Tam však spolupráca určite nekončí. V priebehu pretekárskeho dňa budú súčasťou tímu dohliadať na 100% stav šialenstva menom pretekárska dráha a možno aj priamou súčasťou dráhy ako jedna z prekážok, taktiež budú dohliadať na bezpečnosť všetkých Sparťanov a hladký priebeh celej akcie a v neposlednom rade prispievať k už tradične výbornej atmosfére. Ani my nebudeme na pretekoch chýbať. Budeme veľmi radi ak nás navštívite v našom stánku, ak sa prídete porozprávať, zasúťažiť si alebo len poobzerať autá - tie určite v Košiciach nezabudneme. Po pretekoch budú ešte chvíľu u Sparťanov, ktorým pomôžu s likvidovaním, balením, a možno budú práve aj podnetom pre vznik nových znova ešte extrémnejších prekážok.

Ak si myslíte, že celé to bolo prehnané tak sa určite zastavte poslednú februárovú sobotu pozrieť do Slovenského raja a na vlastné oči sa presvedčiť, že je to celé ešte extrémnejšie, zablatenejšie a zábavnejšie. Budeme sa tešiť.

About the Author

rfdfdgsdfsdf