OMV RALLY TEAMSLOVAKIA

  • ​​​​​​Štart nového vozidla s novým tímom
  • Predstavenie tímu pred sezónou
  • Prvý testovací test v Maďarsku

Dňa 23. marca 2007 sa v priestoroch spoločnosti Tempus Bavaria s.r.o. na Rastislavovej ulici č. 110 v Košiciach, promotéra a hlavného reklamného partnera seriálu majstrovstiev Slovenskej republiky v automobilových súťažiach (Rally), uskutočnilo slávnostné predstavenie seriálu Tempus Rally – Majstrovstvá Slovenska 2007. 

Na predstavení aj OMV Rally Team Slovakia
Predstavenia súťažných tímov sa zúčastnil aj OMV Rally Team Slovakia so svojim novým vozidlom Mitsubishi Lancer Evo IX. Jazdec Ing. Igor Vlasatý a spolujazdec Anton Stropkovič zahája svoju ďalšiu rally sezónu v automobilových súťažiach, tentoraz v najvyššej triede produkčných vozidiel skupiny N.

V tímovom programe je absolvovanie celého šampionátu Slovenskej republiky.

Prvý skúšobný pretek s účasťou tímu OMV Rally Team Slovakia v maďarskom Egeri

V dňoch 30.3. až  1.4 2007 sa uskutočnilo 1. podujatie majstrovstiev Maďarskej republiky Start Auto Rally Eger, ktoré náš tím využil na  vyskúšanie nového vozidla pred zahájením slovenského šampionátu v súťažných podmienkach. Na štarte sa zišla silná konkurencia takmer 150 posádok, pričom najsilnejšie obsadenou bola práve naša trieda N4. Výsledok nebol tentoraz dôležitý, pretože posádka OMV Motorsport Vlasatý v zložení Igor Vlasatý - Anton Stropkovič, skúšala pod vedením technika z českého tímu Charouz Racing System predovšetkým rôzne nastavenia podvozku a diferenciálov. Vozidlo fungovalo bez väčších problémov.

AUTOSPOL VLASATÝ, spol. s r.o.

Prešovská cesta 69
040 22 Košice Vl
ožka: 6084/V

» telefónne a emailové kontakty

IČO:           31 706 495
DIČ:           2020481991
IČ DPH:     SK 2020481991

Chcete dostávať informácie o aktuálnych ponukách, akciách ?
Nechajte nám na seba kontakt (email).

Vytvorené systémom Audience Toolkit.

Prázdny